ПрАТ «Вінницятурист»

ПрАТ з туризму та екскурсій “Вінницятурист” займається туристсько-рекреаційною діяльністю у Вінницькій області понад 30 років.

60-70рр. – період інтенсивного розвитку туризму та екскурсій. Послуги в цій сфері надавала виключно Вінницька обласна рада з туризму та екскурсій та її філії.

Поступово поповнюючи свою матеріально-технічну базу, підприємство прагнуло максимально задовольняти потреби населення в туристських послугах.

Друга половина 80-х – початок 90-х рр. – період активного розвитку внутрішнього та в’їзного туризму – сприяли інтенсивній туристсько-екскурсійній діяльності підприємства. У цей період ПрАТ “Вінницятурист” досягло найбільших обсягів прийому туристів з інших республік колишнього Союзу.

З проголошенням суверенітету України прискореними темпами розвивається міжнародний туризм і посередницька туристична діяльність. Надання транспортних послуг для поїздок за кордон користується великим попитом. Трансформація організаційної структури підприємства, перебудова його діяльності на засадах ринкових відносин сприяють розширенню спектру пропонованих послуг і підвищенню їх якості.

ПрАТ “Вінницятурист” неодноразово отримувало нагороди та відзнаки на регіональних та всеукраїнських конкурсах, а саме:

– двічі переможець Всеукраїнської туристичної програми “Кришталевий лелека” в номінаціях “За активний розвитоквнутрішнього туризму” та “За розвиток туризму у Волино-Подільському регіоні”;

– у 2004 р. підприємство отримало диплом у конкурсі якості продукції “100 кращих товарів України – 2004” в номінації “Надання якісних послуг”;

– багаторазовий Лауреат Регіонального конкурсу “Бізнес-еліта Поділля” у номінаціях “Стабільність”, “Компанія-Лідер”, “Надійність”;

– Лауреат Регіонального конкурсу “Підприємство року – 2011”.

Юр’єв В.І. – голова правління ПрАТ “Вінницятурист”

До складу ПрАТ “Вінницятурист” входить 3-зірковий туристичний комплекс «Поділля», Вінницьке обласне бюро подорожей та екскурсій та Хмільницьке районне бюро подорожей та екскурсій.

В огляді-конкурсі на кращий готель України за результатами роботи в 2001-2005 р.р. туристичному комплексу “Поділля” – ПрАТ “Вінницятурист” – присуджено 1 місце  по другій групі підприємств.

Разом з прийомом та обслуговуванням іноземних громадян в туркомплексі «Поділля», підприємство активно розвиває діловий туризм. ПрАТ “Вінницятурист” організовує відпочинок і лікування в Україні та за кордоном, надає екскурсійні послуги на власному автотранспорті за 18 тематичними маршрутами по Україні та області, організовує відпочинок та оздоровлення дітей.

Підприємство приймає активну участь в екологічних програмах міста і області, збереженні історико-культурної спадщини Поділля.