Гостиница в виннице “Дністер”

Вінницятурист – Туркомплекс официальный сайт головна турбота-здоров’я дітей. Оздоровчий пансіонат “Дністер” розташований в одному з найкрасивіших і затишних куточків Поділля – в місті Могилів-Подільськ, де розташовані всі гостинницы Винницы. Невелике, але дуже мальовниче містечко розкинулося вздовж берегів Дністра, розділяючи Україну і Молдову. 37 затишних гостинницы Винницы приховані в тінистій зелені фруктових дерев, а вся територія пансіонату сповнена декоративних чагарників і квітів. Відпочиваючі розміщуються в комфортабельних 2 – х і 4-х місні номери.

Будівлі обладнані душовими кабінами, кімнатами особистої гігієни, кімнатами для сушіння особистих речей, в пансіонаті є пральня. За майже десятиліття існування пансіонату тут були упорядковані і пройшли лікування близько 18 тисяч дітей. Сприятливий мікроклімат у Винница гостиница подолье ефективно лікувати захворювання верхніх дихальних шляхів і легенів. Підігріті високо-і низькодисперсні аерозолі, антибіотики і відвари лікарських трав є основними методами оздоровлення та лікування, які використовують кваліфіковані лікарі пансіонату.

У лікувально-оздоровчому закладі функціонує кімната ароматерапії для лікування захворювань шляхом вдихання олій лікарських трав (лаванди, шавлії, ялиці, евкаліпта та ін.); кабінет масажу, де пропонується як класичний масаж, так із застосуванням массажерів; мануальний терапевт проводить сеанси оздоровчої мануальної терапії; заняття лікувальною фізкультурою проводить досвідчений методист. У пансіонаті діє фізіотерапевтичне відділення, відділення водолікування, фітокамера, парафіно-озокеритне відділення та інгаляторій, призначені для індивідуальної профілактики і лікування. До послуг відпочиваючих професійна медична допомога стоматолога, терапевта, педіатра.

Співробітники пансіонату приділяють велику увагу зміцненню здоров’я і підвищенню захисних сил організму дітей. Протягом лікування діти приймають препарати, що виводять з організму радіонукліди і підвищують імунітет (настоянка ехінацеї, полівітаміни, пектини та ін.).

Їдальня на 450 місць, розташована в окремому, добре обладнаному корпусі пропонує посилене пятиразовое харчування. Меню досить різноманітне, збагачене вітамінами, препаратами кальцію, соками, мінеральними водами. Фруктово-овочевий стіл порадує юних відпочиваючих своєю різноманітністю.

Територія пансіонату огороджена, для активних ігор є спеціально обладнані місця. У басейні діти можуть від душі повеселитися і поплавати, а на спортивному майданчику продемонструвати свої спортивні досягнення. У пансіонаті постійно проводяться змагання з волейболу і футболу. Любителів прочитати цікаву книгу або журнал чекає бібліотека, у телесалоні або кінозалі можна подивитися захоплюючий фільм.

Вечори зустрічей, вікторини, концерти самодіяльності, вистави і змагання – це не весь перелік організації дозвілля відпочиваючих. Ввечері, запрошуючи потанцювати, різнобарвними вогнями засяє танцювальний майданчик.

Екскурсійна програма включає турпоходи та екскурсійні поїздки містом і районом. Усе це дозволяє гостям пансіонату відпочити весело і цікаво.

Правильний режим харчування і відпочинку разом з медичними послугами сприяють повноцінному відпочинку, лікуванню та оздоровленню.

Для дітей кожен день, прожитий тут, – це крок до здоров’я, краси і гармонії.