Оглядові екскурсії, тури по Вінниці.

Вінниця (оглядова екскурсія по місту)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Екскурсія по м. Вінниця на Ретро-трамваї

9:00– Зустріч групи екскурсоводом на автовокзалі. Відправлення автобусом до музею Вінницького Трамваю (трамвайне депо по Хмельницькому шосе).

9:30 – 10:30 – Відвідування музею Вінницького Трамваю.

10:30– Посадка групи у Ретро-Трамвай і відправлення трамваєм на оглядову екскурсію по місту. Під час екскурсії екскурсовод розповість дітям про захоплюючу історію Вінниці, детально про видатні туристичні об’єкти, вулиці, місця.

11:30– Висадка групи з трамваю біля музею (на вибір: або Музей М. Коцюбинського, або Краєзнавчий музей, або освітньо-розважальний центр Рошен). Відвідування музею.

12:30– Посадка дітей у автобус

 

Вартість екскурсії для всієї групи– 950,00 грн., тобто по 38,00 грн./людини при кількості 25 людей у групі. 

Додатково можна замовити фуршет (ми завчасно організовуємо міні-фуршет на столиках в трамваї).

 

 

 

 

Мальовниче подільське місто розкинулося на берегах річки Південний Буг. Його історичне коріння сягає далекого минулого. Перша письмова згадка про Вінницю датується серединою XIV століття. Чимало випробувань випало за цей час на долю міста: воно пережило і набіги татар, палало у вогні міжусобних війн в литовському князівстві, брало участь у хвилі повстань Визвольної війни 1648-1654рр., встигло побувати центром Подільської губернії. У Вінниці тимчасово знаходився уряд Української Народної Республіки – Центральна Рада. Глибоку рану залишив період репресій 30-х років. У роки Великої Вітчизняної війни вінничани мужньо протистояли фашистським загарбникам, окупаційний режим в місті вирізнявся особливою жорстокістю, адже недалеко від міста розташувалася ставка Гітлера «Werwolf»…

У Вінниці збереглося чимало пам'ятних місць і архітектурних пам'яток. В обласному краєзнавчому музеї представлено матеріали про історію міста й області. Художній музей міста постійно радує відвідувачів новими виставками робіт художників.

 

 

Унікальною, і, мабуть, найдавнішою визначною пам'яткою міста можна назвати «Мури» - залишки середньовічного комплексу захисних споруд для єзуїтського і домініканського монастирів. Будівлі колегіуму були обнесені великою стіною («муром») з вежами і бійницями. Дерев'яне диво початку XVІІІ століття - церкви Миколи (1746 р.) і Юрія (1726 р.), комплекс монастирських будівель ХVІІ-XVІІІ ст., культові споруди ХVІ-ХІХ ст., що збереглися до наших днів, не залишать байдужим будь-якого туриста.

У місті чимало пам'ятних місць, пов'язаних з героїчною боротьбою нашого народу з фашизмом: по вул. Островського, у будинку № 29 знаходився штаб підпільної організації, на вул. Ленінградській, 17 розміщалася підпільна друкарня. У Меморіальному комплексі Слави по вул. Козицького завжди горить вічний вогонь - символ пам'яті і поваги загиблим захисникам.

Ставка Гітлера «Werwolf

У невеликому сосновому гаю на трасі Вінниця-Київ у роки Великої Вітчизняної була побудована ставка Гітлера «Werwolf». Будівництво велося 6 місяців. Як робочу силу використовували військовополонених і в'язнів концтаборів. Після закінчення будівництва усі вони були розстріляні. На місці жорстокої розправи височіє пам'ятник 14 тисячам невідомих жертв.

Основна частина об'єкта розташовувалася на 7 поверхів під землею. На поверхні знаходилися тільки казарми охорони, легкий дерев’яний будиночок фюрера і літній басейн. Від ставки була прокладена спеціальна залізнична колія, охорону об'єкта забезпечувала частина дивізії СС «Адольф Гітлер» і два полки літаків-винищувачів. Мінні поля і пастки, найсуворіший режим перевірок сприяли збереженню таємності. При відступі німці підірвали зовнішні споруди, а входи в підземну частину замурували...

Детальніше >>

Музей М. Коцюбинського

Вінниця багата літературно-художніми традиціями. У місті над Бугом народився і провів частину свого життя письменник М. М. Коцюбинський. Його невеликий будиночок перетворений у літературно-меморіальний музей. Експозиція музею розміщена в п'яти кімнатах та розповідає про життя і творчість відомого письменника. У саду навколо будинку-музею ростуть дерева, посаджені ще дідом письменника. На мальовничому березі Південного Бугу біля Сабарова стоїть великий камінь, названий «Скелею Коцюбинського». Тут видатний український письменник писав свої ранні твори.

Музей-садиба М.І. Пирогова

Вінниця дбайливо шанує пам'ять ученого, хірурга, педагога М.І. Пирогова. У садибі під Вінницею, де знаменитий лікар провів останні двадцять років життя, знаходиться його меморіальний музей. Експозиція музею розташувалася в 10 залах і будинку-аптеці. Про життя вченого розповідають рукописи, друковані видання наукових праць відомого хірурга, хірургічні інструменти, особисті речі. Навколо садиби ростуть дерева, посаджені самим Пироговим. У 1,5 км від садиби в каплиці-мавзолеї ось уже 125 років спочиває забальзамоване тіло видатного хірурга.

У Вінниці багато громадських музеїв у навчальних закладах, на підприємствах і т.д. Один з них - «Мій край - Поділля», створений працівниками обласного управління внутрішніх справ. Експонати музею розповідають про наш край і місто з давніх часів і до сучасності.

Детальніше >>

Запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію по місту Вінниці!

Google+