Екскурсії

Екскурсії

Оглядова екскурсія по місту Вінниця

Вінниця — місто на березі Південного Бугу, адміністративний центр Вінницької області і Вінницького району. Місто багате своєю історією та архітектурою. Вражають своєю красою зелені парки та сквери. Найвизначнішими історико-архітектурними пам'ятками Вінниці є: Домініканський монастир, Костьол, Єзуїтський монастир, Садиба в П’ятничанах та багато інших.

Свято-Преображенський кафедральний собор є національною пам'яткою архітектури. Будівля розташована в історичному центрі міста, серед комплексу середньовічних фортифікаційних споруд Мури, які складалися з монастирів єзуїтів, домініканців і капуцинів.    Головний храм м.Вінниця. Збудований у 1758р. за проектом Паоло Фонтана.

Свято-Миколаївський храм 1764 р., дзвіниця ХІХ ст., влаштована за типом кутової фортечної вежі, муровані огорожа й брама. Пам'ятка справедливо вважається одним з кращих зразків подільської народної архітектури. Найбільш цікаві її особливості: приземиста галерея по периметру церкви і незвичайна дзвіниця з контрфосами, що більше нагадує оборонну споруду.

Національний музей-садиба Миколи Пирогова. Майже 60 років тому в садибі Вишня було відкрито національний музей-садибу. Музей-садиба М.І. Пирогова складається з будинку вченого, його аптеки, садиби (сад і парк) площею 16 гектарів, фамільної церкви, де ось уже 125 років спочиває забальзамоване тіло М.І. Пирогова. За 60 років свого існування Пироговський меморіал набув світової слави. Більше 7 мільйонів відвідувачів із 169 країн світу ознайомилися з його експозиціями.

Ставка Гітлера «Вервольф». Iсторiя гiтлерiвської ставки "Вервольф" (з нiмецької — перевертень, вовкулака) щiльно вкутана таємницями та пiвстолiтнiм забуттям, скрiплена рiками людської кровi, особiстським грифом "Совершенно секретно" й мiсцевими забобонами.

 

Музей ім. М. Коцюбинського. Експозиція музею побудована за хронологічним принципом і розміщена в п'яти кімнатах меморіального будинку. Різноманітні матеріали послідовно розкривають життєвий і творчий шлях письменника, його громадську діяльність.

Танцюючий фонтан зі світлом та лазерним шоу на реконструйованій набережній у Вінниці біля кондитерської фабрики Roshen.

 

Вінницький краєзнавчий музей — містить найбільше зібрання матеріалів і документів з історії, етнографії і культури Східного Поділля. Сьогодні фонди Вінницького краєзнавчого музею нараховують близько 90 тис. експонатів. Тут зберігаються унікальні предмети археології, серед яких світового значення — артефакти з могильника бронзового віку. У музеї зберігається велике нумізматичне зібрання. Значне місце у фондах належить предметам побуту та етнографії, які відображають життя різних народів, що мешкають на території Вінниччини. Складовою частиною етнографічної збірки є вироби гончарства, ткацтва, вишивки, народний живопис (факультативна екскурсія).
 
Додатково у Вінниці можна відвідати: найстаріший в Україні Планетарій з демонстрацією пізнавальних сеансів про Всесвіт на сучасному обладнанні, Кондитерську фабрику «Рошен» з переглядом 7-хвилинного 4-Д фільму для дітей «Ніч на фабриці», картинну галерею, театр ім. Садовського.

 

Історико-культурний заповідник Буша

Вартість екскурсії складає 100 грн, з урахуванням того,що група складатиме 40 чоловік. В вартість входять транспортні послуги та послуги екскурсовода.

Виїзд з Вінниці.

С.Буша розташоване в Ямпільському р-н, на Вінниччині, на р. Вушанкавідоме найдавнішим печерним храмом (VI-VІІ ст.), знайденим 1883р. археологом і етнографом В. Антоновичем. Зараз рельєфи з написами і фігурами усе ще помітні в ущелині скелі над р. Вушанкою. Зараз у Буші функціонує Державний історико-культурний заповідник "Буша", серце якого - Замкова гора. Тут часто проводять свої пленери скульптори, а місцевість над рікою усіяна різноманітними скульптурами. Успенська церква (1757). Покровська церква (1757) і монастир (XVII ст.).

У мальовничому куточку Поділля, на лівому березі Дністра знаходиться село Лядово. Село відоме унікальним скельним монастирем. На 90-метровій висоті серед високих монолітних скель розташувалися три печерні церкви Усікновіння Глави Іоанна Предтечі, Святої великомучениці Параскеви П'ятниці і преподобного Антонія Печорського.

 

 

 

 

«У витоків авіації» - Вороновиця

Вартість екскурсії складає 35 грн з людини,якщо група нараховує 40 чоловік. До вартості туру входять транспортні послуги та послуги екскурсовода. 

Виїзд з Вінниці.

Палац Грохольських

Палац у стилі раннього класицизму побудував у Вороновиці польський магнат М. Грохольський. Будівництво тривало з 1770 по 1777 р. Архітектурні прийоми характерні для італійської школи зодчества епохи Палладіо. Можливо, проект розробив королівський архітектор Д. Мерліні. Головний обсяг триповерхового палацу з портиком і фронтоном доповнено бічними галереями, які закінчуються павільйонами. Фасад прикрашений ліпниною: вінками, рослинними гірляндами і коров'ячими черепами (для відводу лихого ока).

Михайлівська церква

Дерев’яна церква Св. Михаїла на Ганщинні - типовий подільський трьохчастинний храм XVIII ст. Мальовничо розташована на схилі пагорба над ставком. Інтер'єр прикрашений розписом XIX ст. і безліччю рушників з різноманітною вишивкою, які дають храму особливий колорит і затишок.

 

Костел Архангела Михайла

Костел Св. Архангела Михайла побудований і оформлений в 1793 р. на кошти Ф. Грохольського. Храм виконано у стилі пізнього бароко. У радянські часи святиня була закрита, в приміщенні розмістили будинок культури. В даний час храм діючий.

 

Церква Різдва Богородиці

Церква Різдва Богородиці збудована в 1771-77 рр.. на кошти М. і Ф. Грохольськіх як костелу. Спочатку була дерев'яною, але після пожежі була відбудована в камені. Пізніше була перебудована в православному дусі. У радянські часи в кпомещеніі розміщувався кінотеатр. Зараз храм діючий.

 

Також за додаткову оплату можемо вам запропонувати незабутню оглядову екскурсію по м. Вінниця.

 

Вінниця — місто на березі Південного Бугу, адміністративний центр Вінницької області і Вінницького району. Місто багате своєю історією та архітектурою. Тут ви можете відвідати: Свято-Преображенський кафедральний, Свято- Миколаївський храм, Національний музей-садибу Миколи Пирогова, Ставку Гітлера «Вервольф», фабрику солодощів «Roshen» та багато іншого.  

Кам’янець-Подільський-Хотин

Вартість екскурсії складає 160 грн з особи,якщо група налічуватиме 40 чоловік. В вартість входять транспортні послуги та послуги екскурсовода. 

Виїзд з Вінниці.

Кам’янець-Подільський – давня столиця Поділля, дивовижне місто в якому ви зможете побачити католицький костел, турецький мінарет, вірменську церкву та православний храм Під час екскурсії Старим містом ви побачите: будівлю міської Ратуші, Катедру св. апостолів Петра і Павла, комплекси монастирів із бароковими костелами /ХVІІІст./ двох католицьких чернечих орденів – домініканців та францисканів, церкву Петра і Павла – один з найдавніших храмів міста, Руський магістрат, монастир тринітарського ордену з костелом, а у вірменському кварталі руїни собору св.Ніґола з баштою-дзвіницею та давні торгівельні склади.

Хотин – могутня фортеця розташована на скелястому мисі правого берега Дністра. Основне її ядро являє собою неправильний овал з кам’яними стінами, товщиною до 8м, і вежами: Північною, Східною, Комендантською і Південною Виїзною, висота яких сягає 40м. Ви дізнаєтесь про минуле цієї споруди, яке було пов’язане із історією не тільки України, а й Молдавії, Польщі, Росії та Туреччини. Зможете відвідати подвір’я та підземелля замку.  

 

«Таємничий Меджибожський замок XIV—XVI ст..» - Меджибіж

(Вінниця-Меджибіж)

Вартість екскурсії складає 80 грн з розрахунком, що група становитиме 40 чоловік 

Меджибіж, Летичівський район Хмельницької області. Перша згадка у літописі Руському (1146 р.) під назвою держави).

До вашої уваги:

1. відвідування найстарішої Лицарської вежі. в Меджибожському замку

2. музей Голодомору

3. музею: експозиція найбільшої колекції ікон 16-20 ст., речі церковного вжитку, зброя, живопис.

4 . Меджибіж - місце паломництва правовірних хасидів. Некрополь Ісраїля Баал Шем Това – основоположник хасидизму.

Замок побудований на мисі річок Буг та Божок, тому він має форму видовженого трикутника. Його площа складає 3\4 га: одна сторона 130 м, інша – 85 м. Будівлі зосереджені в східному куті, де і розташована кругла башта.

На території замку розташована церква, довжина 21 м., ширина – 10м. Збудував цей костел Рафаїл Сенявський на місці більш давнього. В 1831 костел був переосвячений на православну церкву.

В замку також знаходиться музей голодомору, на який виділив значну суму коштів тодішній президент В.А. Ющенко. Урочисто музей був відкритий 4 жовтня 2008 р. Прості праобрази сільського буття створюють виразну картину трагічних 30-х рр.. В експозиції представлені 1600 експонатів, понад 500 одиниць документального матеріалу.  

«Могилів-Подільський та Лядовський скельний монастир»

(Вінниця-Могилів-Подільський-Лядово)

Вартість екскурсії складає 100 грн, якщо група буде налічувати 40 чоловік.

До вартості входять транспортні послуги та послуги екскурсовода.

Виїзд з Вінниці.

Могилів-Подільський - мальовниче стародавнє місто, розташоване на високих берегах Дністра. На іншому, правому березі ріки - Молдова, і статус прикордонного міста пішов Могильову на користь. Перша митниця була організована у поселенні ще 1643р. Місто засноване як замок брацлавським воєводою Стефаном Потоцьким, зятем волоського господаря Михайла Могили.

Головні архітектурні пам’ятки Могилева-Подільського - це Миколаївський собор (1754, перебудови 1885, пл. Червона, 4), у якому за радянських часів розміщався міський музей, дерев''яна церква св.Параскеви із дзвіницею (1775, вул. Д. Бєдного, 16) і грецька Георгіївська церква із дзвіницею (1808-19, вул. Єрмака, 12), побудована за проектом архітектора І.Фрейвальда. Найбільш незвичайним пам''ятником у місті є, безумовно, монумент Джону Леннону, учаснику ліверпульської четвірки "Бітлз", а найстарішим - погруддя М.Гоголя (1898). Під містом збереглися доти 1930-х років.

У мальовничому куточку Поділля, на лівому березі Дністра знаходиться село Лядово. Село відоме унікальним скельним монастирем. На 90-метровій висоті серед високих монолітних скель розташувалися три печерні церкви Усікновіння Глави Іоанна Предтечі, Святої великомучениці Параскеви П'ятниці і преподобного Антонія Печорського.

 

   

«Немирівщина – відома земля Подільска»

(Вінниця-Немирів-Сокілець-Печора)

Вартість екскурсії 65 грн з особи, з урахуванням того, що група буде нараховувати 40 чоловік

В вартість включені транспортні послуги,екскурсовод. Виїзд з Вінниці.

Багата історична спадщина подільського міста Немирова, що у Вінницькій області вразить будь-якого туриста. У Немирові збереглося багато пам'ятників архітектури: палац княгині Щербатової, будівлі чоловічої і жіночої гімназій, дім Марко Вовчок, колишня електростанція, млин (сьогодні Муховецький магазин), Свято-Троїцька церква, костел святого Якова, винокурня (тепер спиртзавод) та ін.  

 

 

Google+